pkp cargo service

PKP CARGO SERVICE Sp. z o.o.

ul. Grójecka 17
02-021 Warszawa

  22 622 91 40 
 www.pkpcs.pl

PKP CARGO SERVICE sp. z o. o. jest profesjonalną firmą wchodzącą w skład Grupy PKP CARGO. Spółka zgodnie z Aktem założycielskim, realizuje usługi w zakresie kompleksowej obsługi bocznic kolejowych, w tym diagnostykę i utrzymanie infrastruktury kolejowej, jak również na podstawie posiadanych  licencji: przewozy kolejowe rzeczy i  usługi trakcyjne. 

Wysoko wykwalifikowana kadra pracownicza, bogate doświadczenie i rozwinięte zaplecze techniczne to czynniki, które pozwalają na ciągły rozwój i realizowanie usług z zakresu transportu kolejowego na najwyższym poziomie.

Spółka uczestniczy w przetargach organizowanych przez przedsiębiorstwa działające  w przemyśle górniczym,  elektrownie i elektrociepłownie. Obsługuje kompleksowo bocznice wykonując dodatkowe usługi logistyczne przy bocznicach. Aktualnie  realizuje także krajowy transport drogowy i przeładunek, zarządzanie technologiczne oraz zarządzanie utrzymaniem wagonów towarowych. Działa na obszarze całego kraju, współpracuje ze sprawdzonymi podwykonawcami, a także największymi przewoźnikami w kraju.

Wysoka jakość świadczonych usług przez PKP CARGO SERVICE  nie wiąże się z wysokimi kosztami, dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży oraz sprawnemu zarzadzaniu Spółką. Fachowa wiedza, zaangażowanie oraz solidna praca zaowocowały długoletnimi kontraktami i zaufaniem naszych Klientów. 

Laureat w latach:

2013
2017
2018
2019
2020

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box