pkp cargo service

PKP CARGO SERVICE Sp. z o.o.

ul. Grójecka 17
02-021 Warszawa

  22 622 91 40 
 www.pkpcs.pl

PKP CARGO SERVICE sp. z o. o. jest profesjonalną firmą wchodzącą w skład Grupy PKP CARGO. Spółka zgodnie z Aktem założycielskim, realizuje usługi w zakresie kompleksowej obsługi bocznic kolejowych, w tym diagnostykę i utrzymanie infrastruktury kolejowej, jak również na podstawie posiadanych  licencji: przewozy kolejowe rzeczy i  usługi trakcyjne. 

Wysoko wykwalifikowana kadra pracownicza, bogate doświadczenie i rozwinięte zaplecze techniczne to czynniki, które pozwalają na ciągły rozwój i realizowanie usług z zakresu transportu kolejowego na najwyższym poziomie.

Spółka uczestniczy w przetargach organizowanych przez przedsiębiorstwa działające  w przemyśle górniczym,  elektrownie i elektrociepłownie. Obsługuje kompleksowo bocznice wykonując dodatkowe usługi logistyczne przy bocznicach. Aktualnie  realizuje także krajowy transport drogowy i przeładunek, zarządzanie technologiczne oraz zarządzanie utrzymaniem wagonów towarowych. Działa na obszarze całego kraju, współpracuje ze sprawdzonymi podwykonawcami, a także największymi przewoźnikami w kraju.

Wysoka jakość świadczonych usług przez PKP CARGO SERVICE  nie wiąże się z wysokimi kosztami, dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży oraz sprawnemu zarzadzaniu Spółką. Fachowa wiedza, zaangażowanie oraz solidna praca zaowocowały długoletnimi kontraktami i zaufaniem naszych Klientów. 

Laureat w latach:

2013
2017
2018

Aby umieścić certyfikat na swojej stronie dodaj do niej poniższy kod:

Certyfikaty dla firm

W ramach programu Solidna Firma przyznajemy certyfikaty dla firm, które świadczą o tym, że wyróżnione przedsiębiorstwa oferują najwyższą możliwą jakość obsługi i przestrzegają wszelkich standardów. To także dokument, który informuje kontrahentów oraz klientów, że firmę, z którą chcą nawiązać współpracę, charakteryzuje wyjątkowa rzetelność, fachowość oraz wiarygodność. Tytuł Solidnej firmy cieszy się sporym prestiżem i rozpoznawalnością wśród opinii publicznej.

Certyfikat solidności

Wystawiane przez nas certyfikaty uczciwości pomagają w kreowaniu pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa i stanowią dodatkowy atut w oczach potencjalnych klientów. W przypadku naszego programu nie ma możliwości, żeby Certyfikaty Solidnej Firmy otrzymali przypadkowi przedsiębiorcy. Przyznajemy je bowiem wyłącznie najlepszym pracodawcom, którzy pozytywnie przejdą naszą weryfikację, obejmującą trzy etapy. Dopiero odpowiednia ocena dokonana przez Kolegium, w którego skład wchodzą eksperci w dziedzinie gospodarki skutkuje spełnieniem wymaganych warunków. Certyfikaty są zatem dowodem na to, że firma jest godna polecenia, przejrzysta i przede wszystkim uczciwa.

Wyróżniamy przedsiębiorców, którzy wpisują się w koncepcję społecznej odpowiedzialnej biznesu i promują postawę CSR w Polsce. Zachęcamy wszystkie firmy niezależnie od branży do składania wniosków o przyznanie certyfikatu wiarygodności biznesowej. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo niezbędne formularze do pobrania i wypełnienia. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box