Poddębicki Centrum Zdrowia

Poddębicki Centrum Zdrowia Sp. z o.o.

ul. Mickiewicza 16
99-200 Poddębice

 www.nzozpcz.pl

Poddębickie Centrum Zdrowia Sp. z o. o. w Poddębicach jest nowoczesnym ośrodkiem świadczącym usługi medyczne na wysokim specjalistycznym poziomie.

Poddębickie Centrum Zdrowia Sp. z o. o. posiada nowoczesne oddziały szpitalne: Szpitalny Oddział Ratunkowy z Izbą Przyjęć; Oddział Chorób Wewnętrznych; Oddział Pediatrii; Oddział Urologii; Oddział Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej; Oddział Ginekologiczno-Położniczy; Oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii; Pododdział Neonatologiczny; Oddział Ortopedyczny; Oddział Onkologii Klinicznej i Chemioterapii; Oddział Rehabilitacyjny; Zakład Opiekuńczo-Leczniczy.

Jako jeden z nielicznych ośrodków w województwie łódzkim zajmujemy się leczeniem nowotworów, stosując chemioterapię oraz leczenie objawowe powikłań po chemioterapii.

W naszej strukturze funkcjonuje również Przychodnia Wielospecjalistyczna.

Zapewniamy na naszych oddziałach sale łóżkowe o wysokim standardzie 1, 2 i 3 osobowe z węzłem sanitarnym.

Do pacjentów kierujemy również szeroką ofertę rehabilitacyjną z rozwinięta balneologią i fizykoterapią. W procesie leczenia i rehabilitacji wykorzystywane są wody geotermalne znajdujące się na terenie Poddębic.

Dysponujemy również bazą łóżkową dla potrzeb prowadzenia rehabilitacji leczniczej w schorzeniach narządu ruchu w systemie stacjonarnym w ramach prewencji rentowej ZUS.

Poddębickie Centrum Zdrowia Sp. z o. o. prowadzi działania energooszczędne, wpisujące się w politykę racjonalizacji zużycia energii i zmniejszenia emisji zanieczyszczeń do atmosfery. W szpitalu funkcjonuje instalacja solarna o łącznej mocy 248 kWh i powierzchni kolektorów 257,8 m2. Wykorzystanie energii słonecznej, jako odnawialnego źródła energii istotnie wpłynęło na zmniejszenie emisji CO2, NO2 i SO2 do atmosfery.

 

 

Laureat w latach:

2017

Certyfikaty dla firm

W ramach programu Solidna Firma przyznajemy certyfikaty dla firm, które świadczą o tym, że wyróżnione przedsiębiorstwa oferują najwyższą możliwą jakość obsługi i przestrzegają wszelkich standardów. To także dokument, który informuje kontrahentów oraz klientów, że firmę, z którą chcą nawiązać współpracę, charakteryzuje wyjątkowa rzetelność, fachowość oraz wiarygodność. Tytuł Solidnej firmy cieszy się sporym prestiżem i rozpoznawalnością wśród opinii publicznej.

Certyfikat solidności

Wystawiane przez nas certyfikaty uczciwości pomagają w kreowaniu pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa i stanowią dodatkowy atut w oczach potencjalnych klientów. W przypadku naszego programu nie ma możliwości, żeby Certyfikaty Solidnej Firmy otrzymali przypadkowi przedsiębiorcy. Przyznajemy je bowiem wyłącznie najlepszym pracodawcom, którzy pozytywnie przejdą naszą weryfikację, obejmującą trzy etapy. Dopiero odpowiednia ocena dokonana przez Kolegium, w którego skład wchodzą eksperci w dziedzinie gospodarki skutkuje spełnieniem wymaganych warunków. Certyfikaty są zatem dowodem na to, że firma jest godna polecenia, przejrzysta i przede wszystkim uczciwa.

Wyróżniamy przedsiębiorców, którzy wpisują się w koncepcję społecznej odpowiedzialnej biznesu i promują postawę CSR w Polsce. Zachęcamy wszystkie firmy niezależnie od branży do składania wniosków o przyznanie certyfikatu wiarygodności biznesowej. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo niezbędne formularze do pobrania i wypełnienia. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box