Powermed World Union Marek Kubiczek

Powermed World Union Marek Kubiczek; Bielsko-Biała

ul. Kamińskiego 19
43-300 Bielsko-Biała

 www.powermed.pl

Powermed – marka, którą wybrało ok 100 tys. rodzin. Powermed – ludzie, którzy pomagają cieszyć się życiem. Powermed – urządzenia, które zmieniają styl twojego domu. Więcej na stronie: http://www.powermed.pl/ Prawie 100 tys rodzin w Polsce używa urządzeń Powermed. Ludzie młodzi i nowocześni korzystają z urządzeń Powermed jak ze wszystkich nowinek pozwalających żyć zdrowo i wygodnie. Ale to głównie osoby dbające o zdrowie, alergicy, astmatycy, osoby starsze i schorowane znajdują dzięki nim ulgę w codziennym życiu i swoim leczeniu. Działanie urządzeń Powermed zaskakuje, wręcz zmienia sposób patrzenia na otaczającą rzeczywistość i sposób dbania o siebie, rodzinę, dom. Powermed Inteligentne Urządzenie Domowe to przyszłość dla wybranych już dziś!

Laureat w latach:

2010

Certyfikaty dla firm

W ramach programu Solidna Firma przyznajemy certyfikaty dla firm, które świadczą o tym, że wyróżnione przedsiębiorstwa oferują najwyższą możliwą jakość obsługi i przestrzegają wszelkich standardów. To także dokument, który informuje kontrahentów oraz klientów, że firmę, z którą chcą nawiązać współpracę, charakteryzuje wyjątkowa rzetelność, fachowość oraz wiarygodność. Tytuł Solidnej firmy cieszy się sporym prestiżem i rozpoznawalnością wśród opinii publicznej.

Certyfikat solidności

Wystawiane przez nas certyfikaty uczciwości pomagają w kreowaniu pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa i stanowią dodatkowy atut w oczach potencjalnych klientów. W przypadku naszego programu nie ma możliwości, żeby Certyfikaty Solidnej Firmy otrzymali przypadkowi przedsiębiorcy. Przyznajemy je bowiem wyłącznie najlepszym pracodawcom, którzy pozytywnie przejdą naszą weryfikację, obejmującą trzy etapy. Dopiero odpowiednia ocena dokonana przez Kolegium, w którego skład wchodzą eksperci w dziedzinie gospodarki skutkuje spełnieniem wymaganych warunków. Certyfikaty są zatem dowodem na to, że firma jest godna polecenia, przejrzysta i przede wszystkim uczciwa.

Wyróżniamy przedsiębiorców, którzy wpisują się w koncepcję społecznej odpowiedzialnej biznesu i promują postawę CSR w Polsce. Zachęcamy wszystkie firmy niezależnie od branży do składania wniosków o przyznanie certyfikatu wiarygodności biznesowej. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo niezbędne formularze do pobrania i wypełnienia. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box