PPUH Perfopol sp. z o. o. ZPChr.

PPUH Perfopol sp. z o. o. ZPChr.

ul. Radomska 76
27-200Starachowice

 041 274 58 08
 041 274 02 98
 www.perfopol.pl

Firma PERFOPOL jest największy polskim producentem  blach perforowanych, siatek cięto-ciągnionych, sit plecionych, zgrzewanych i szczelinowych, konstrukcji i urządzeń zawierających te wyroby jak również paneli elewacyjnych, mebli metalowych, regałów magazynowych i sklepowych. W produkcji stosujemy  pełną obróbkę plastyczną i wiórową metalu przy użyciu maszyn CNC. Bogate doświadczenie oraz zaawansowanie technologiczne pozwalają  oferować  nam wyroby najwyższej jakości.

Wyróżnia nas:

  •  jakość potwierdzona 25-letnim doświadczeniem oraz certyfikatami: Solidna Firma; ISO 9001,
  • możliwość wykonywania nowych nigdzie nie stosowanych wzorów i rozwiązań ,
  • fachowe doradztwo techniczne oraz pomoc przy rozwiązywaniu problemów związanych z doborem właściwych materiałów,
  • krótkie terminy realizacji i rzetelność realizowanych zleceń
  • ok. 4000 stałych Klientów,
  • znikomy odsetek reklamacji (<1%) w stosunku do ilości zamówień.

Laureat w latach:

2002
2007
2008
2009
2010
2011
2012
2014

Certyfikaty dla firm

W ramach programu Solidna Firma przyznajemy certyfikaty dla firm, które świadczą o tym, że wyróżnione przedsiębiorstwa oferują najwyższą możliwą jakość obsługi i przestrzegają wszelkich standardów. To także dokument, który informuje kontrahentów oraz klientów, że firmę, z którą chcą nawiązać współpracę, charakteryzuje wyjątkowa rzetelność, fachowość oraz wiarygodność. Tytuł Solidnej firmy cieszy się sporym prestiżem i rozpoznawalnością wśród opinii publicznej.

Certyfikat solidności

Wystawiane przez nas certyfikaty uczciwości pomagają w kreowaniu pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa i stanowią dodatkowy atut w oczach potencjalnych klientów. W przypadku naszego programu nie ma możliwości, żeby Certyfikaty Solidnej Firmy otrzymali przypadkowi przedsiębiorcy. Przyznajemy je bowiem wyłącznie najlepszym pracodawcom, którzy pozytywnie przejdą naszą weryfikację, obejmującą trzy etapy. Dopiero odpowiednia ocena dokonana przez Kolegium, w którego skład wchodzą eksperci w dziedzinie gospodarki skutkuje spełnieniem wymaganych warunków. Certyfikaty są zatem dowodem na to, że firma jest godna polecenia, przejrzysta i przede wszystkim uczciwa.

Wyróżniamy przedsiębiorców, którzy wpisują się w koncepcję społecznej odpowiedzialnej biznesu i promują postawę CSR w Polsce. Zachęcamy wszystkie firmy niezależnie od branży do składania wniosków o przyznanie certyfikatu wiarygodności biznesowej. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo niezbędne formularze do pobrania i wypełnienia. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box