PROINS S.A.

PROINS S.A.

ul. Wapienna 2
30-544Kraków

 12 656 27 00
 12 656 11 22 w.24
 www.proins.pl
PROINS S.A. to firma z tradycjami działająca na rynku od 1998 roku.

Najważniejszą i najprężniejszą działalnością firmy jest deweloperstwo mieszkaniowe.

Naszym priorytetem jest budowa i sprzedaż mieszkań w celu zaspokojenia potrzeb szerokiej i zróżnicowanej grupy społecznej. W swojej dotychczasowej działalności firma zbudowała kompleksy budynków wielokondygnacyjnych oraz domy w zabudowie szeregowej. Do jednej z ciekawszych inwestycji należy przebudowa i rozbudowa XIX-wiecznej kamienicy w samym centrum Krakowa przy ul. Krupniczej.

W ostatnich latach budujemy około 300 mieszkań rocznie i czynimy wszystko aby nasi klienci byli w pełni usatysfakcjonowani jakością i rzetelnością naszych usług. Naszą nadrzędną dewizą jest działanie zgodnie z zasadami fair-play.

Od momentu powstania firmy zasady uczciwości i rzetelności oraz zaangażowanie w dobroczynną działalność społeczną realizowane są w codziennej działalności biznesowej.

Za naszą pracę i postawę zostaliśmy wielokrotnie uhonorowani różnymi nagrodami i wyróżnieniami, wśród których znalazły się:

Złoty Certyfikat „Przedsiębiorstwo Fair Play”, „ Polski Sukces”, „Złoty Laur Małopolski”, „Złoty Krakowski Dukat”, „Gazela Biznesu”, „Gepard Biznesu”.

Laureat w latach:

2011

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box