PROINS S.A.

PROINS S.A.

ul. Wapienna 2
30-544Kraków

 12 656 27 00
 12 656 11 22 w.24
 www.proins.pl
PROINS S.A. to firma z tradycjami działająca na rynku od 1998 roku.

Najważniejszą i najprężniejszą działalnością firmy jest deweloperstwo mieszkaniowe.

Naszym priorytetem jest budowa i sprzedaż mieszkań w celu zaspokojenia potrzeb szerokiej i zróżnicowanej grupy społecznej. W swojej dotychczasowej działalności firma zbudowała kompleksy budynków wielokondygnacyjnych oraz domy w zabudowie szeregowej. Do jednej z ciekawszych inwestycji należy przebudowa i rozbudowa XIX-wiecznej kamienicy w samym centrum Krakowa przy ul. Krupniczej.

W ostatnich latach budujemy około 300 mieszkań rocznie i czynimy wszystko aby nasi klienci byli w pełni usatysfakcjonowani jakością i rzetelnością naszych usług. Naszą nadrzędną dewizą jest działanie zgodnie z zasadami fair-play.

Od momentu powstania firmy zasady uczciwości i rzetelności oraz zaangażowanie w dobroczynną działalność społeczną realizowane są w codziennej działalności biznesowej.

Za naszą pracę i postawę zostaliśmy wielokrotnie uhonorowani różnymi nagrodami i wyróżnieniami, wśród których znalazły się:

Złoty Certyfikat „Przedsiębiorstwo Fair Play”, „ Polski Sukces”, „Złoty Laur Małopolski”, „Złoty Krakowski Dukat”, „Gazela Biznesu”, „Gepard Biznesu”.

Laureat w latach:

2011

Certyfikaty dla firm

W ramach programu Solidna Firma przyznajemy certyfikaty dla firm, które świadczą o tym, że wyróżnione przedsiębiorstwa oferują najwyższą możliwą jakość obsługi i przestrzegają wszelkich standardów. To także dokument, który informuje kontrahentów oraz klientów, że firmę, z którą chcą nawiązać współpracę, charakteryzuje wyjątkowa rzetelność, fachowość oraz wiarygodność. Tytuł Solidnej firmy cieszy się sporym prestiżem i rozpoznawalnością wśród opinii publicznej.

Certyfikat solidności

Wystawiane przez nas certyfikaty uczciwości pomagają w kreowaniu pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa i stanowią dodatkowy atut w oczach potencjalnych klientów. W przypadku naszego programu nie ma możliwości, żeby Certyfikaty Solidnej Firmy otrzymali przypadkowi przedsiębiorcy. Przyznajemy je bowiem wyłącznie najlepszym pracodawcom, którzy pozytywnie przejdą naszą weryfikację, obejmującą trzy etapy. Dopiero odpowiednia ocena dokonana przez Kolegium, w którego skład wchodzą eksperci w dziedzinie gospodarki skutkuje spełnieniem wymaganych warunków. Certyfikaty są zatem dowodem na to, że firma jest godna polecenia, przejrzysta i przede wszystkim uczciwa.

Wyróżniamy przedsiębiorców, którzy wpisują się w koncepcję społecznej odpowiedzialnej biznesu i promują postawę CSR w Polsce. Zachęcamy wszystkie firmy niezależnie od branży do składania wniosków o przyznanie certyfikatu wiarygodności biznesowej. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo niezbędne formularze do pobrania i wypełnienia. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box