Przeds. Budowlano-Montażowe Elzambud sp. z o. o.

Przeds. Budowlano-Montażowe Elzambud sp. z o. o.

ul. Warszawska 135
82-300Elbląg

 55 237 00 43
 55 232 58 93
 www.elzambud.com.pl

Przedsiębiorstwo Budowlano-Montażowe „Elzambud” Sp. z o.o. od wielu lat z powodzeniem świadczy kompleksowe usługi w zakresie budownictwa ogólnego, mieszkaniowego i przemysłowego ze szczególnym uwzględnieniem wielkogabarytowych konstrukcji żelbetowych i ciesielskich. Realizuje obiekty w charakterze generalnego wykonawcy współpracując ze sprawdzonymi firmami w branżach instalacyjnych i robót hydrotechnicznych. Wysoka kultura techniczna oraz rozwinięte technologie, pozwalają firmie pracować w komforcie, poczuciu bezpieczeństwa i spokoju. Przy realizacji robót wykorzystuje materiały najwyższej jakości pochodzące od producentów gwarantujących niezmienne parametry techniczne.W swojej codziennej pracy sięga po najnowsze technologie, dążąc do spełnienia oczekiwań Inwestora. Oferta firmy jest ciągle otwarta, a jej mottem jest: „volenti nihil difficile” czyli „dla chcącego nic trudnego”. Wychodząc naprzeciw rosnącym oczekiwaniom jakościowym w roku 2005 wdrożyła System Zarządzania Jakością obecnie zgodny z normą PN-EN ISO 9001:2008.

Laureat w latach:

2002
2006
2010
2014

Certyfikaty dla firm

W ramach programu Solidna Firma przyznajemy certyfikaty dla firm, które świadczą o tym, że wyróżnione przedsiębiorstwa oferują najwyższą możliwą jakość obsługi i przestrzegają wszelkich standardów. To także dokument, który informuje kontrahentów oraz klientów, że firmę, z którą chcą nawiązać współpracę, charakteryzuje wyjątkowa rzetelność, fachowość oraz wiarygodność. Tytuł Solidnej firmy cieszy się sporym prestiżem i rozpoznawalnością wśród opinii publicznej.

Certyfikat solidności

Wystawiane przez nas certyfikaty uczciwości pomagają w kreowaniu pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa i stanowią dodatkowy atut w oczach potencjalnych klientów. W przypadku naszego programu nie ma możliwości, żeby Certyfikaty Solidnej Firmy otrzymali przypadkowi przedsiębiorcy. Przyznajemy je bowiem wyłącznie najlepszym pracodawcom, którzy pozytywnie przejdą naszą weryfikację, obejmującą trzy etapy. Dopiero odpowiednia ocena dokonana przez Kolegium, w którego skład wchodzą eksperci w dziedzinie gospodarki skutkuje spełnieniem wymaganych warunków. Certyfikaty są zatem dowodem na to, że firma jest godna polecenia, przejrzysta i przede wszystkim uczciwa.

Wyróżniamy przedsiębiorców, którzy wpisują się w koncepcję społecznej odpowiedzialnej biznesu i promują postawę CSR w Polsce. Zachęcamy wszystkie firmy niezależnie od branży do składania wniosków o przyznanie certyfikatu wiarygodności biznesowej. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo niezbędne formularze do pobrania i wypełnienia. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box