Przeds. Przemysłu Ziemniaczanego S.A. w Niechlowie

Przeds. Przemysłu Ziemniaczanego S.A. w Niechlowie

ul. Przemysłowa 8
56-215Niechlów

 65 543 56 26
 65 543 56 26
 www.ppz-niechlow.pl
Od ponad 50 lat firma specjalizuje się w przerobie ziemniaków skrobiowych i produkcji skrobi. Rozwija produkcje i stara się oferować coraz to nowe wyroby dla celów spożywczych i technicznych.

Poleca swoje wyroby o najwyższej jakości:

skrobia ziemniaczana w opakowaniach 25 kg , 1 kg , 0,5 kg
modyfikaty skrobiowe spożywcze żelujące (produkty pakowane są w worki papierowe wentylowe – 20,0 kg)
Żelpol – skrobia modyfikowana termicznie, rozpuszczalna na zimno
zagęstnik skrobiowy Adanet CS ( E1422 ) – acetylowany adypinian dwuskrobiowy, rozpuszczalny na zimno
zagęstnik skrobiowy FAS CS ( E1414 ) – acetylowany fosforan dwuskrobiowy, rozpuszczalny na zimno
zagestnik skrobiowy FDS CS ( E1412 ), fosforan dwuskrobiowy, rozpuszczalny na zimno
posiadamy także możliwość produkcji zagęstników skrobiowych z grupy E1404 i E 1420, rozpuszczalne na zimno
modyfikaty skrobiowe do celów technicznych rozpuszczalne na zimno
np. Heliopol – Preparat produkowany jest na bazie naturalnej skrobi ziemniaczanej. Zawiera wybielacz optyczny oraz środki ułatwiające prasowanie. Przeznaczony jest do krochmalenia (apreturowania) w pralkach automatycznych jak i krochmalenia ręcznego. Dzięki odpowiedniej lepkości (niższej od skrobi naturalnej) krochmalenie odbywa się na drodze powlekania włókien bielizny przez co uzyskuje się lepszy efekt bez potrzeby nadawania bieliźnie dużej sztywności.
spoiwa i kleje skrobiowe
białko ziemniaczane paszowe

Laureat w latach:

2002
2011

Certyfikaty dla firm

W ramach programu Solidna Firma przyznajemy certyfikaty dla firm, które świadczą o tym, że wyróżnione przedsiębiorstwa oferują najwyższą możliwą jakość obsługi i przestrzegają wszelkich standardów. To także dokument, który informuje kontrahentów oraz klientów, że firmę, z którą chcą nawiązać współpracę, charakteryzuje wyjątkowa rzetelność, fachowość oraz wiarygodność. Tytuł Solidnej firmy cieszy się sporym prestiżem i rozpoznawalnością wśród opinii publicznej.

Certyfikat solidności

Wystawiane przez nas certyfikaty uczciwości pomagają w kreowaniu pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa i stanowią dodatkowy atut w oczach potencjalnych klientów. W przypadku naszego programu nie ma możliwości, żeby Certyfikaty Solidnej Firmy otrzymali przypadkowi przedsiębiorcy. Przyznajemy je bowiem wyłącznie najlepszym pracodawcom, którzy pozytywnie przejdą naszą weryfikację, obejmującą trzy etapy. Dopiero odpowiednia ocena dokonana przez Kolegium, w którego skład wchodzą eksperci w dziedzinie gospodarki skutkuje spełnieniem wymaganych warunków. Certyfikaty są zatem dowodem na to, że firma jest godna polecenia, przejrzysta i przede wszystkim uczciwa.

Wyróżniamy przedsiębiorców, którzy wpisują się w koncepcję społecznej odpowiedzialnej biznesu i promują postawę CSR w Polsce. Zachęcamy wszystkie firmy niezależnie od branży do składania wniosków o przyznanie certyfikatu wiarygodności biznesowej. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo niezbędne formularze do pobrania i wypełnienia. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box