Przedsiębiorstwo Inwestycyjno-Usługowe GAZOPOL Ltd Sp. z o.o.

ul. Morska 49
75-215Koszalin

 94 343 27 91
 94 343 28 62
 www.kiph.com.pl/gazopol

Przedsiębiorstwo Inwestycyjno – Usługowe „GAZOPOL” Sp. z o.o. założone w 1988 roku, jest firmą prywatną. Zatrudnia średnio około 115 pracowników w dwóch głównych branżach reprezentowanych przez zakłady : Zakład Robót Instalacyjno – Inżynieryjnych, Auto – Centrum -GP, działające na terenie Polski północnej i środkowej. Główna siedziba firmy znajduje się w Koszalinie przy ul. Morskiej. Przedstawicielstwa zlokalizowane są w Połczynie Zdroju i Złocieńcu.

W okresie 19 lat działalności zakład zrealizował ponad 840 zadań inwestycyjnych na terenie Polski w zakresie kompleksowej gazyfikacji miast i wsi, budowy kotłowni gazowych i olejowych dla szpitali, szkół, zakładów pracy i kotłowni miejskich, budowy wodociągów ze stacjami uzdatniania wody i budowy kanalizacji wraz z przepompowniami i kolektorami tłocznymi.

Firma „GAZOPOL” jest liderem w zakresie wdrożenia technologii polietylenowej do przesyłania wody, gazu i kolektorów tłocznych. Najwyższej światowej jakości sprzęt oraz wysokie kwalifikacje załogi zapewniają bezusterkowa produkcję w systemie normy ISO 9001-2000. Dewizą zakładu jest : profesjonalizm, ekologia i wiarygodność partnerska.

Laureat w latach:

2011

Certyfikaty dla firm

W ramach programu Solidna Firma przyznajemy certyfikaty dla firm, które świadczą o tym, że wyróżnione przedsiębiorstwa oferują najwyższą możliwą jakość obsługi i przestrzegają wszelkich standardów. To także dokument, który informuje kontrahentów oraz klientów, że firmę, z którą chcą nawiązać współpracę, charakteryzuje wyjątkowa rzetelność, fachowość oraz wiarygodność. Tytuł Solidnej firmy cieszy się sporym prestiżem i rozpoznawalnością wśród opinii publicznej.

Certyfikat solidności

Wystawiane przez nas certyfikaty uczciwości pomagają w kreowaniu pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa i stanowią dodatkowy atut w oczach potencjalnych klientów. W przypadku naszego programu nie ma możliwości, żeby Certyfikaty Solidnej Firmy otrzymali przypadkowi przedsiębiorcy. Przyznajemy je bowiem wyłącznie najlepszym pracodawcom, którzy pozytywnie przejdą naszą weryfikację, obejmującą trzy etapy. Dopiero odpowiednia ocena dokonana przez Kolegium, w którego skład wchodzą eksperci w dziedzinie gospodarki skutkuje spełnieniem wymaganych warunków. Certyfikaty są zatem dowodem na to, że firma jest godna polecenia, przejrzysta i przede wszystkim uczciwa.

Wyróżniamy przedsiębiorców, którzy wpisują się w koncepcję społecznej odpowiedzialnej biznesu i promują postawę CSR w Polsce. Zachęcamy wszystkie firmy niezależnie od branży do składania wniosków o przyznanie certyfikatu wiarygodności biznesowej. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo niezbędne formularze do pobrania i wypełnienia. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box