Przedsiębiorstwo Inwestycyjno-Usługowe GAZOPOL Ltd Sp. z o.o.

ul. Morska 49
75-215Koszalin

 94 343 27 91
 94 343 28 62
 www.kiph.com.pl/gazopol

Przedsiębiorstwo Inwestycyjno – Usługowe “GAZOPOL” Sp. z o.o. założone w 1988 roku, jest firmą prywatną. Zatrudnia średnio około 115 pracowników w dwóch głównych branżach reprezentowanych przez zakłady : Zakład Robót Instalacyjno – Inżynieryjnych, Auto – Centrum -GP, działające na terenie Polski północnej i środkowej. Główna siedziba firmy znajduje się w Koszalinie przy ul. Morskiej. Przedstawicielstwa zlokalizowane są w Połczynie Zdroju i Złocieńcu.

W okresie 19 lat działalności zakład zrealizował ponad 840 zadań inwestycyjnych na terenie Polski w zakresie kompleksowej gazyfikacji miast i wsi, budowy kotłowni gazowych i olejowych dla szpitali, szkół, zakładów pracy i kotłowni miejskich, budowy wodociągów ze stacjami uzdatniania wody i budowy kanalizacji wraz z przepompowniami i kolektorami tłocznymi.

Firma “GAZOPOL” jest liderem w zakresie wdrożenia technologii polietylenowej do przesyłania wody, gazu i kolektorów tłocznych. Najwyższej światowej jakości sprzęt oraz wysokie kwalifikacje załogi zapewniają bezusterkowa produkcję w systemie normy ISO 9001-2000. Dewizą zakładu jest : profesjonalizm, ekologia i wiarygodność partnerska.

Laureat w latach:

2011

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box