RISER sp. z o.o.

RISER sp. z o.o.

ul. Inwalidów Wojennych 8
43-603 Jaworzno

32 614 01 75
32 617 77 87
www.riser.pl

RISER  Sp. z o.o. to firma budowlana, która od 12 lat działa na terenie województw śląskiego i małopolskiego, a przede wszystkim w Jaworznie i okolicach. Domeną firmy jest   generalne wykonawstwo inwestycji z różnych dziedzin budownictwa, w tym budownictwa przemysłowego, mieszkaniowego, a także obiektów użyteczności publicznej. Wśród dotychczasowych realizacji spółki RISER znajdują się m.in. takie inwestycje jak budowa Hospicjum Stacjonarnego  w Jaworznie, budowa pod klucz bloków mieszkalnych dla Jaworznickiego TBS, budowa sali gimnastycznej na zlecenie Urzędu Miasta w Mysłowicach,  generalny remont osadników wód dołowych czy budowa granulatora dla koncernu Tauron Wydobycie S.A., budowa Zakładów Karnych w Wojkowicach oraz w Porębie i wiele innych.

RISER Sp. z o. o. wyróżnia się na tle konkurencji przede wszystkim kompleksowością oferowanych usług. Potencjał, jakim dysponujemy umożliwia nam świadczenie usług zarówno klientom indywidualnym, korporacyjnym jak i instytucjonalnym. W ich zakres wchodzą, poza pracami typowo budowlanymi, także doradztwo i pomoc formalno-prawna.

Do naszych priorytetów należą profesjonalizm i jakość świadczonych usług, które pozwoliły nam zdobyć uznanie wśród klientów i kontrahentów. Jesteśmy ponadto nastawieni na konsekwentny rozwój, co możliwe jest dzięki stawianiu na pracowników i otwarciu na nowe rozwiązania.

Nasi partnerzy doceniają rzetelność i zaangażowanie całego zespołu w realizowane projekty, a także poszanowanie dla etyki biznesowej.  Coroczny udział RISER Sp. z o.o. w Programie Solidna Firma gwarantuje, że jesteśmy godną zaufania, solidną firmą.

 

Laureat w latach:

2008
2009
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box