RISER sp. z o.o.

RISER sp. z o.o.

ul. Inwalidów Wojennych 8
43-603 Jaworzno

32 614 01 75,
32 617 77 87,
www.riser.pl

RISER  Sp. z o.o. to firma budowlana, która od 12 lat działa na terenie województw śląskiego i małopolskiego, a przede wszystkim w Jaworznie i okolicach. Domeną firmy jest   generalne wykonawstwo inwestycji z różnych dziedzin budownictwa, w tym budownictwa przemysłowego, mieszkaniowego, a także obiektów użyteczności publicznej. Wśród dotychczasowych realizacji spółki RISER znajdują się m.in. takie inwestycje jak budowa Hospicjum Stacjonarnego  w Jaworznie, budowa pod klucz bloków mieszkalnych dla Jaworznickiego TBS, budowa sali gimnastycznej na zlecenie Urzędu Miasta w Mysłowicach,  generalny remont osadników wód dołowych czy budowa granulatora dla koncernu Tauron Wydobycie S.A., budowa Zakładów Karnych w Wojkowicach oraz w Porębie i wiele innych.

RISER Sp. z o. o. wyróżnia się na tle konkurencji przede wszystkim kompleksowością oferowanych usług. Potencjał, jakim dysponujemy umożliwia nam świadczenie usług zarówno klientom indywidualnym, korporacyjnym jak i instytucjonalnym. W ich zakres wchodzą, poza pracami typowo budowlanymi, także doradztwo i pomoc formalno-prawna.

Do naszych priorytetów należą profesjonalizm i jakość świadczonych usług, które pozwoliły nam zdobyć uznanie wśród klientów i kontrahentów. Jesteśmy ponadto nastawieni na konsekwentny rozwój, co możliwe jest dzięki stawianiu na pracowników i otwarciu na nowe rozwiązania.

Nasi partnerzy doceniają rzetelność i zaangażowanie całego zespołu w realizowane projekty, a także poszanowanie dla etyki biznesowej.  Coroczny udział RISER Sp. z o.o. w Programie Solidna Firma gwarantuje, że jesteśmy godną zaufania, solidną firmą.

 

Laureat w latach:

2008
2009
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018

Certyfikaty dla firm

W ramach programu Solidna Firma przyznajemy certyfikaty dla firm, które świadczą o tym, że wyróżnione przedsiębiorstwa oferują najwyższą możliwą jakość obsługi i przestrzegają wszelkich standardów. To także dokument, który informuje kontrahentów oraz klientów, że firmę, z którą chcą nawiązać współpracę, charakteryzuje wyjątkowa rzetelność, fachowość oraz wiarygodność. Tytuł Solidnej firmy cieszy się sporym prestiżem i rozpoznawalnością wśród opinii publicznej.

Certyfikat solidności

Wystawiane przez nas certyfikaty uczciwości pomagają w kreowaniu pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa i stanowią dodatkowy atut w oczach potencjalnych klientów. W przypadku naszego programu nie ma możliwości, żeby Certyfikaty Solidnej Firmy otrzymali przypadkowi przedsiębiorcy. Przyznajemy je bowiem wyłącznie najlepszym pracodawcom, którzy pozytywnie przejdą naszą weryfikację, obejmującą trzy etapy. Dopiero odpowiednia ocena dokonana przez Kolegium, w którego skład wchodzą eksperci w dziedzinie gospodarki skutkuje spełnieniem wymaganych warunków. Certyfikaty są zatem dowodem na to, że firma jest godna polecenia, przejrzysta i przede wszystkim uczciwa.

Wyróżniamy przedsiębiorców, którzy wpisują się w koncepcję społecznej odpowiedzialnej biznesu i promują postawę CSR w Polsce. Zachęcamy wszystkie firmy niezależnie od branży do składania wniosków o przyznanie certyfikatu wiarygodności biznesowej. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo niezbędne formularze do pobrania i wypełnienia. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box