SOLLUX LIGHTING SP. Z O.O. SP.K

ul. Wł. Łokietka 35
64-840 Budzyń 

www.sollux-lighting.pl

 

Firma z wieloletnim doświadczeniem związanym z projektowaniem, produkcją, montażem i sprzedażą oświetlenia. Firmę tworzą ludzie z doświadczeniem, posiadający pasje, otwarci na nowinki technologiczne oraz często zaangażowani w rozwój osobisty i firmowy.

Jesteśmy producentem prostych i nowoczesnych opraw oświetleniowych trafiających w wysublimowane gusta projektantów, właścicieli stylowych apartamentów, biur czy ultranowoczesnych loftów. Nasze produkty cechuje różnorodność form oraz materiałów. Szczególnie miejsce w naszej ofercie zajmuje stal, aluminium, szkło oraz beton i ceramika.
W prezentowanym katalogu nie brakuje tradycyjnych kinkietów, wytwornych żyrandoli oraz lamp industrialnych. Kierujemy się najwyższymi standardami procesów produkcyjnych i z uwagą nadzorujemy każdy ich etap, dlatego wszystkie podzespoły produkowane są na terenie UE. Dbamy o każdy detal, stąd cenimy sobie współpracę z lokalnymi rzemieślnikami. W swojej pracy dążymy do równowagi między walorami estetycznymi produkowanych lamp i ich funkcjonalnością. Nie boimy się innowacyjnych rozwiązań, ani odważnych projektów.

 

Laureat w latach:

2020
2021

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box