SOLLUX LIGHTING SP. Z O.O. SP.K

ul. Wł. Łokietka 35
64-840 Budzyń 

www.sollux-lighting.pl

 

Firma z wieloletnim doświadczeniem związanym z projektowaniem, produkcją, montażem i sprzedażą oświetlenia. Firmę tworzą ludzie z doświadczeniem, posiadający pasje, otwarci na nowinki technologiczne oraz często zaangażowani w rozwój osobisty i firmowy.

Jesteśmy producentem prostych i nowoczesnych opraw oświetleniowych trafiających w wysublimowane gusta projektantów, właścicieli stylowych apartamentów, biur czy ultranowoczesnych loftów. Nasze produkty cechuje różnorodność form oraz materiałów. Szczególnie miejsce w naszej ofercie zajmuje stal, aluminium, szkło oraz beton i ceramika.
W prezentowanym katalogu nie brakuje tradycyjnych kinkietów, wytwornych żyrandoli oraz lamp industrialnych. Kierujemy się najwyższymi standardami procesów produkcyjnych i z uwagą nadzorujemy każdy ich etap, dlatego wszystkie podzespoły produkowane są na terenie UE. Dbamy o każdy detal, stąd cenimy sobie współpracę z lokalnymi rzemieślnikami. W swojej pracy dążymy do równowagi między walorami estetycznymi produkowanych lamp i ich funkcjonalnością. Nie boimy się innowacyjnych rozwiązań, ani odważnych projektów.

 

Laureat w latach:

2020
2021

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu prześlij do nas formularz zgłoszeniowy.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box