Waśpol Wiesław Waś, Czesław Waś S.J.

Waśpol Wiesław Waś, Czesław Waś S.J.

ul. Energetyków 2
32-050Skawina

 12 276 34 92
 12 276 25 58
 www.was-pol.pl
Firma Waśpol została założona 1 lutego 1990r. i od ponad dwudziestu lat oferuje swoje usługi na terenie całego kraju. Siedziba firmy mieści się w Skawinie, gdzie oprócz budynku biurowego znajdują się hale remontowe oraz stacja paliw.

Wiodącą gałęzią działalności spółki są roboty ziemne wykonywane ciężkim sprzętem budowlanym. Równolegle świadczy usługi w zakresie wynajmu sprzętu budowlanego, napraw i remontów maszyn, oraz sprzedaży części zamiennych i produkcji wysokociśnieniowych przewodów hydraulicznych.

Dwudziestoletni okres działalności spółki to lata wzmożonych działań Zarządu i całej załogi, co doprowadziło do dobrej kondycji finansowej i pozycji na rynku budowlanym. Zdobyte doświadczenie i dotychczasowa działalność gwarantują wysoki poziom świadczonych usług jak również konkurencyjne ceny.

Laureat w latach:

2006
2011

Certyfikaty dla firm

W ramach programu Solidna Firma przyznajemy certyfikaty dla firm, które świadczą o tym, że wyróżnione przedsiębiorstwa oferują najwyższą możliwą jakość obsługi i przestrzegają wszelkich standardów. To także dokument, który informuje kontrahentów oraz klientów, że firmę, z którą chcą nawiązać współpracę, charakteryzuje wyjątkowa rzetelność, fachowość oraz wiarygodność. Tytuł Solidnej firmy cieszy się sporym prestiżem i rozpoznawalnością wśród opinii publicznej.

Certyfikat solidności

Wystawiane przez nas certyfikaty uczciwości pomagają w kreowaniu pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa i stanowią dodatkowy atut w oczach potencjalnych klientów. W przypadku naszego programu nie ma możliwości, żeby Certyfikaty Solidnej Firmy otrzymali przypadkowi przedsiębiorcy. Przyznajemy je bowiem wyłącznie najlepszym pracodawcom, którzy pozytywnie przejdą naszą weryfikację, obejmującą trzy etapy. Dopiero odpowiednia ocena dokonana przez Kolegium, w którego skład wchodzą eksperci w dziedzinie gospodarki skutkuje spełnieniem wymaganych warunków. Certyfikaty są zatem dowodem na to, że firma jest godna polecenia, przejrzysta i przede wszystkim uczciwa.

Wyróżniamy przedsiębiorców, którzy wpisują się w koncepcję społecznej odpowiedzialnej biznesu i promują postawę CSR w Polsce. Zachęcamy wszystkie firmy niezależnie od branży do składania wniosków o przyznanie certyfikatu wiarygodności biznesowej. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo niezbędne formularze do pobrania i wypełnienia. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box